۱ روش تدریس هنر با متد "هنرپویه" ویژه مربیان خلاق — هنر پویه

روش تدریس هنر با متد “هنرپویه” ویژه مربیان خلاق

549,000 تومان

توضیحات

طبق وعده ای که به شما دوستان عزیز داده بودیم تمام تلاش خود را کردیم تا محصولی تولید کنیم که با متد “هنرپویه” روش های اموزش درست هنر به خردسال کودک  و نوجوان را به ساده ترین شکل ممکن ارائه دهد. این محصول ویژه مربیان خلاق بوده و حاوی نکات و تکنیک های بسیار ارزنده ای در زمینه کار با وسایلی چون رنگ انگشتی، مداد شمعی، گواش، آبرنگ و … است.

این محصول روش تدریس درست هنر را برای اداره یک کلاس خردسال،کودک و نوجوان آموزش می دهد.
مربیان خلاق هنر با تهیه این محصول می توانند با همه تکنیک های نقاشی و چاپ دستی با وسایل گفته شده آشنا شده و آنها را با روش های خلاقانه در تربیت درست هنری بچه ها بکار ببرند. این محصول به صورت فایل تصویری است و فیلم های ضبط شده ی دوره حضوری در این زمینه می باشد.

اکثر دوستانی که کتاب کارگاه هنر را خریداری کردند و مخصوصا دوستانی که صوتهای مربی هنر کودک را خریداری کرده بودند به ما انگیزه ی لازم برای ارائه ی این محصول دادند و خواستار فایلهای تصویری بودند که نحوه ی کار را به صورت عملی همراه با توضیحات لازم آموزش دهد.
امیدوارم از این محصول لذت برده و در آموزش های خود استفاده کنید.

برای استفاده درست از این محصول حتما تمرینات را مطابق با دروس داده شده انجام دهید تا در این زمینه نه تنها آموزشها را درست دریافت کنید بلکه بتوانید از خلاقیت خود استفاده کنید و نیز انرا ارتقا دهید. بهترین حالت برای گرفتن بهترین نتیجه از این محصول این است که بعد از انجام هر تمرین، فیلم را ثابت نگه داشته و خودتان دقیقا تمرین را یکبار باز سازی کنید و وقتی مطمئن شدید تکنیک را درست اجرا کرده اید به دنبال روش اختصاصی و منحصر به فرد خود برای انجام همین تمرین باشید به عبارتی اگر شما قرار باشد یک تکنیک ارائه شده را انجام دهید؛ چه ابتکار  و یا ابتکارهای ویژه ای را خواهید داشت تا نتیجه ی منحصر به فردی بدست آورید.

مطمئن باشید این بهترین راه است که خلاقیت خود را بکار بگیرید و مربی پویایی باشید. قطعا میدانید که با توسعه ی فرهنگ در کشورمان حساسیت خانواده ها در امر آموزش درست هنر  به بچه ها نیز بیشتر شده پس بازار خوبی برای کسانی بوجود  آمده که با دانش درست و تسلط کافی در این زمینه خلاقانه تر عمل کنند.
لطفا پیشنهاد، نظر و انتقاد فراموش نشود در ضمن مکمل این محصول نیز در دست تهیه است.

والبته اگر دوست عزیزی تحصیلات دانشگاهی در زمینه ی هنر ندارد  ولی علاقه به کار مربیگری هنر کودک دارد  با تهیه ی کتاب کارگاه هنر کودک، صوتهای مربی هنر کودک  و نیز محصول روش تدریس با متد هنرپویه میتواند تخصص و دانش لازم را بدست آورد تا با اعتماد به نفس کامل انرا تجربه کند و مربی موفقی شود.

شاد و هنرپویه ای باشید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روش تدریس هنر با متد “هنرپویه” ویژه مربیان خلاق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *