۱ دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر ویژه مقطع ابتدایی ( چگونه به کودکان و نوجوانان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان — هنر پویه
فروش ویژه

دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر ویژه مقطع ابتدایی ( چگونه به کودکان و نوجوانان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان

900,000 تومان 749,000 تومان

ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان

سرفصلهای دوره عبارتند از:

تئوری: آموزش روش درست آموزش هنر به خردسال، کودک و نوجوان با تکیه بر نکات کلیدی، استاندارد و کاربردی

عملی: آموزش روشهای کار با ذغال، آبرنگ، مدادرنگ، مدادشمعی، پاستل گچی، گواش و… درپنج حوزه طراحی، نقاشی، چاپ دستی، کلاژ و حجم سازی

توضیحات

دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر ( چگونه به کودکان و نوجوانان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان

دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر به جزئیات مطالب خواهد پرداخت و علاوه بر اینکه برای مربیان و معلمان هنر مقطع ابتدایی طراحی شده است برای دانشجویان و فارغ التحصیلان هنرِجویای کار بسیار مفید و قابل استفاده میباشد.

در این آموزشها شما با نکات بسیار مهم و کلیدی در نحوه تربیت و آموزش درست هنر به کودکان و نوجوانان به صورت کاملا کاربردی آشنا می شوید و می توانید اطلاعات، تخصص و اعتماد به نفس لازم برای اداره یک کلاس هنر مطابق با استاندارد ها به طور کامل بدست آورید.

اگربتازگی  در زمینه آموزش هنر به بچه ها چه در آموزشگاههای هنری و یا دبستان شروع به کارکرده اید با

دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر میتوانید از تجربیات بیست ساله مولف کتاب ” کارگاه هنر کودک” استفاده کنید و آموزشهای خود رامطابق با استانداردها در این حوزه آغاز کنید.

رازی که موجب شده مربیان هنر از آموزش هنر لذت ببرند و همیشه برای کلاس خود برنامه داشته باشند.

اگر مشکل شما به عنوان یک معلم هنر این است که شک دارید که آیا آموزش هایی که به بچه ها می دهید مطابق با استانداردهاست یا نه ما آن را حل کرده ایم. ما به شما نحوه کار را یاد می دهیم و به شما برنامه هایی خواهیم داد که مطمئن خواهید شد مطابق با آن به صورت استاندارد آموزش خواهید داد و مهم تر از آن اینکه هیچوقت از کار خود خسته نخواهید شد.

مزیت دوره ما این است که در کمتر از دوماه خود توانایی طرح درس نویسی را پیدا خواهید کرد و رفته رفته بدون نیاز به آموزش های بیشتر می توانید برای بچه ها برنامه داشته باشید برای همه سال برنامه تدارک بدهید.

برنامه هایی که تدارک دیده ایم موجب آزاد شدن ساعات مفیدی از زمان شما می شود تا بتوانید وقت بیشتری در اختیار داشته باشید و دغدغه برنامه های کلاسی را نداشته باشید، در عین حال از آموزش خود لذت ببرید و رفته رفته برای داشتن کلاس های تابستانی شاگردانی را همپای خود گردانید.

اگر سابقه کار در زمینه آموزش هنر به بچه ها  را دارید این دوره به شما کمک میکند تا با استاندارد های آموزش و تربیت درست هنری برای بچه ها بصورت کاربردی و ذکر مثال آگاه شده و  از نقاط ضعف و قوت آموزش و نحوه برخورد خود با بچه ها مطلع شوید آنرا بهبود بخشیده و ارتقا دهید. 

اگر معلم هنر مقطع ابتدایی هستید ولی برنامه کار ندارید و نمی دانید یک کلاس هنر را چگونه باید اداره کنید این دوره به معلمین هنر کمک میکند تا برنامه مدونی برای اداره یک کلاس هنر خارق العاده داشته باشند به نحوی که هم معلم از آموزش خسته نشود هم اصل آزادی و لذت و آموزش غیر مستقیم برای بچه ها رعایت شده و بچه ها از حضور در کلاس لذت ببرند

اگر مدیر یک آموزشکاه هنری هستید با دانستن نکات این آموزش ها میتوانید بر کار مربیان هنر مرکز آموزشی خود نظارت کرده و عملکرد مجموعه ی خود را ارتقا دهید. 

دوره های آموزش هنر پویه برای کسانی که می خواهند مربی هنر کودک و یا نوجوان باشند یا در حال حاضر مربی و معلم هنر هستند طراحی شده است.

کسانی که علاقه مند به کار در حوزه آموزش هنر به  کودکان و نوجوانان هستند و حتی تحصیلات هنری ندارند می توانند با گذراندن دوره های آموزشی هنر پویه اطلاعات، تخصص و اعتماد به نفس لازم برای اداره یک کلاس هنر را بدست آورند و نیز مربیان و معلمان هنر که در حال حاضر مشغول کار در حوزه کودک و نوجوان هستند می توانند با طی کردن این دوره، آموزش های خود را ارتقاء دهند.

سرفصلهای دوره عبارتند از:
تئوری: آموزش روش درست آموزش هنر به خردسال، کودک و نوجوان با تکیه بر نکات کلیدی، استاندارد و کاربردی
عملی: آموزش روشهای کار با ذغال، آبرنگ، مدادرنگ، مدادشمعی، پاستل گچی، گواش و… درپنج حوزه طراحی، نقاشی، چاپ دستی، کلاژ و حجم سازی
 

پس از ثبت نام، شما به مدت ده هفته: هر هفته از ما ایمیلی دریافت می کنید که شامل صوت، فیلم و برنامه ای برای شروع و ادامه کارتان است. در طول یک هفته تمرینات مربوطه را انجام داده   نمونه تکالیف خود را برای ما بوسیله تلگرام  و یا ایمیل ارسال کرده و پس از رفع اشکال، صوت، فیلم و برنامه های بعدی را دریافت خواهید نمود. ویژگی منحصر به فرد این دوره امکان ارتباط مسقیم شما با مدرس، طرح سوالات و رفع اشکال میباشد.

موفق باشید.

تربیت درست هنری حق کودکان ماست

 

آموزش-غیرحضوری-تربیت-مربی-هنر-کودک

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر ویژه مقطع ابتدایی ( چگونه به کودکان و نوجوانان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *