۱ والدین-آموزش-هنر-کودکان-منزل: تربیت درست هنری حق کودکان ماست: والدین و آموزش هنر به بچه ها در منزل — هنر پویه

والدین-آموزش-هنر-کودکان-منزل: تربیت درست هنری حق کودکان ماست: والدین و آموزش هنر به بچه ها در منزل

والدین-آموزش-هنر-کودکان-منزل

والدین و آموزش هنر به بچه ها  در منزل

“تربیت درست هنری بچه ها” اهمیت فراوانی دارد چون انجام فعالیت‌های هنری نقش بسیار مهم و کلیدی در ساخت شخصیت کودک و شکل‌گیری آینده او دارد و شما به عنوان والدین اولین و نزدیکترین مرجعی هستید که فرزندتان را آموزش میدهید و مسلما یک پدر یا مادر آگاه به مسایل تربیتی بیشترین و مفیدترین کمک را میتواند به فرزند دلبندش اعم از خردسال، کودک و نوجوان داشته باشد.

گروه آموزشی هنر پویه مجموعه ویژه ای را برای شما تدارک دیده تا در منزل خود با دلبندتان به روش درست فعالیت هنری انجام دهید تا فرزندتان از تمام دستاوردهای انجام فعالیت هنری از جمله:

– افزایش اعتماد بنفس

– پرورش قدرت خلاقیت و نوآوری

– پرورش قوه تخیل

– تقویت قوه بینایی

تمرین درست دیدن

– افزایش توان حرکتی

– بیان احساسات درونی

– تخلیه روانی

– حساس شدن نسبت به زیبایی های جهان

– درک خالق هستی

– افزایش قدرت حافظه

– تمرین فکر کردن

– افزایش قدرت تمرکز

–  درک مفاهیم انتزاعی، ریاضی و …

بهره مند شوند.

والدین-آموزش-هنر-کودکان-منزل

شما می‌دانید که بهترین سن برای پرورش خلاقیت در کودکان حدودا دو و نیم سال تا پنج سال است و این زمان، زمانی است که بیشتر بچه‌ها در خانه هستند شما باید بر روی این سن و سال سرمایه گذاری کنید تا کودکان شما نهایت بهره را از شکوفایی خلاقیت ببرند چرا که به مرور از خلاقیت بچه ها کاسته می شود.

ممکن است کودک خود را در این سن حساس (دو و نیم تا پنج سال) به مهد کودک و پیش دبستانی بسپارید، آیا از استاندارد بودن آموزش آنها  مطمئنید؟؟!!

متاسفانه در پیش دبستانی ها و مهد کودک‌ها وضع بدتراست و مربیان مطلعی در زمینه آموزش درست هنر برای خردسالان وجود ندارد و نه تنها خلاقیت بچه شکوفا نمی‌شود،  بلکه نابودخواهد شد  شما میتوانید با ارتباط مداوم با سایت هنر پویه و تهیه این مجموعه آموزشی از آموزش های درست هنر به خردسالان مطلع شده و از این فرصت حداکثر استفاده را برای شکوفایی خلاقیت فرزند خود ببرید.

شاید  کودکتان را به کلاس هنر میفرستید و هزینه و وقت صرف می کنید ولی نمیدانید که آیا مربی هنر فرزندتان آموزش های درستی را به او می دهد؟ یا خیر؟ محصول ما کمک می کند که جواب این سوالتان را پیدا کنید چرا که شما را با روشهای درست تربیت هنری آشنا می گند که می توانید با آن مربی هنر کودک خود را محک بزنید. متاسفانه در اغلب مراکز آموزش هنر اعم از خصوصی و دولتی؛ از مربیان غیر متخصص و ناآشنا به مسایل آموزشی و تربیتی در حوزه خردسال، کودک و نوجوان استفاده میشود که با وجود داشتن تحصیلات هنری حتی در حد کارشناسی ارشد؛ نه تنها بچه ها را در مسیر رشد خلاقیت قرار نمیدهند بلکه با  روشهای آموزشی غلط و زود هنگام فرصت فکر کردن را از آنها گرفته و خلاقیت آنها را نابود میکنند. (توجه کنید که صرف آوردن چند نقاشی کامل توسط فرزندتان به خانه نشان دهنده مطلوب بودن یک کلاس هنر نیست.)

از طرف دیگر متاسفانه آموزش های مدارس ایران نیز در بیشتر موارد پر از اشکال است و می شود گفت اکثر معلمان و مسئولین مدارس اصلا به اهمیت هنر و انجام فعالیتهای هنری واقف نیستند و متاسفانه در ساعات کم زنگ هنر  به دروسی مانند ریاضی و علوم می‌پردازند؟!! نه آموزشی و نه پرورشی در زمینه هنر!! شما میتوانید با محصول ما کمبودهای آموزشی کودکِ دانش آموز خود را در زمینه هنر  پوشش داده و جبران ضعف های موجود در سیستم آموزش و پرورش را بنمایید.

با توجه به اینکه در عصر حاضر کودکان ما بیشتر از آنکه به فعالیت‌های جسمی بپردازند درگیر بازی‌های رایانه‌ای و فضای مجازی می گردند که البته میدانید چندان برای رشد خلاقیت و تربیت کودکان  مناسب نیستند، مجموعه آموزشی ما کمک می کنند برای پر کردن اوقات فراغت فرزندتان برنامه داشته باشید و در خانه بدون اینکه بخواهید هزینه های کلاس های آموزشی غیر استاندارد را بپردازید؛ اوقات خوشی را با فرزندتان بگذرانید، از انجام فعالیت هنری لذت برده و از دستاوردهای آن بهره‌مند شوید.

با توجه به اینکه محیط منازل امروزی فضای مناسبی برای فعالیت‌های فیزیکی بچه ها ندارند شما می توانید برای همبازی ها و مهمانهای فرزندتان از برنامه‌های آموزشی این مجموعه استفاده کنید ، قطعا انجام این فعالیتهای هنری می‌تواند برای کودکان بسیار سرگرم کننده، جذاب و مفید و البته کم هزینه باشد.

موفق باشید.