آموزش نقاشی کودکان برای مربی

مدرسه و وسایل هنری

دوستان عزیزم سال تحصیلی جدید رو تبریک میگم.

توصیه میکنم موقع خرید لوازم التحریر برای فرزندانتون، دفتر نقاشی سایز کوچک +دفتر نقاشی سایز بزرگ + برگه های سفید در اندازه های متفاوت تهیه کنید با این کار فرصت انجام فعالیت هنری رو برای دلبندانتان در اندازه های متفاوت ایجاد میکنید وآنها رو وادار میکنید بیشتر فکر کنن، در ضمن در کلاس پویاتر خواهند بود و از معلمشون بیشتر استفاده خواهند کرد.

دوستان بعد از خرید وسایل هنری برای بچه ها اختیار تام وسایل را به آنها داده و اجازه دهید تا با شور و اشتیاق ذاتی خود امکانات و محدودیتهای همه ی وسیله ها را از ابتد ای شروع سال تحصیلی کشف کنند. اگرخیلی در مورد اسراف کردن تذکر بدهیم خلاقیتی اتفاق نخواهد افتاد. پس فقط و فقط کافیه در مورد نحوه صحیح استفاده از وسایل به بچه ها آگاهی دهیم آنها خودشان به مرور زمان استفاده بهینه را یاد خواهند گرفت.

بعد از خرید وسایل هنری برای فرزندانتان،در او اضطراب بوجود نیاورید فقط به آنها عاشقانه آگاهی دهید

❌ نگویید:بگذار برای مدرسه ات، مواظب باش خراب نشه، نشکنه،اسراف نکن، تراش نکن، هدر نده!
✅بلکه بگوئید:این وسایل شماست فقط باید یادت بمونه قلم مو را بعد از استفاده، با آب بشوری و از طرف دسته اش توی لیوان بگذاری، مداد ها رو پرتاب نکنی وگرنه هر موقع تراش کنی نوک آن سریع میشکنه، کاغذهای سفید را دور نریز حتی کاغذهای یک رو سفید را هم دور نریز ، آبرنگت رو زیر شیر آب نگیر که شسته بشه چون تموم میشه، درب ماژیک و گواش رو باید ببندی وگرنه خشک میشه .
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *