۱ تربیت مربی هنر کودک: مربی هنر کودک هستم — هنر پویه

تربیت مربی هنر کودک: مربی هنر کودک هستم

شما در حال حاضر مربی هنر و یا معلم مدرسه هستید  

شما قطعامی‌دانید که روش های تدریس هنر از چه ظرفیت هایی برخوردار است که متاسفانه در جامعه ما تقریباً هیچ وقت جدی گرفته نشده است و تقریباً آموزش‌های استانداردی در این زمینه وجود ندارد.

گروه آموزشی هنر پویه تمام تلاشش را روی این موضوع متمرکز کرده است تا در کمترین زمان ممکن معلمان و مربیانی متخصص ومتعهد را آموزش دهد که مطابق با استانداردهای جهانی بتوانند یک کلاس یا آموزشگاه هنری ویژه خردسال کودک و نوجوان را اداره کنند، بروز باشند و مداوم آموزشهای خود را ارتقا دهند و بتوانند از تحصیلات خود حداکثر استفاده را ببرند.

اگر تحصیلات هنری ندارید:

شما میدانید که بدون داشتن تحصیلات هنری هم میتوان یک کلاس هنر خردسال،کودک و یا نوجوان را اداره کرد. ولی البته با روشهای درست تربیت و آموزش هنر میتوان مطمئن شد که راه مهمی را که در پیش گرفته اید به سرمنزل مقصود برسانید و بیراهه نروید و حال که فرصت قرار گرفتن در این شغل لذت بخش برای شما فراهم شده آن را حفظ کرده و بسط دهید.

شاید شما مربی مهد کودک یا پیش دبستانی و یا معلم یک مدرسه هستید و برای زنگ هنر برنامه می خواهید

در این دوره برنامه ای ویژه برای اداره یک کلاس درس استاندارد برای شما تدارک دیده ایم تا در کمترین زمان ممکن باروشهای درست تدریس هنر آشنا شده و بتوانید بدون دغدغه خاطر کار خود را به بهترین نحو ممکن ادامه دهید و لذت بیشتری برده کمتر خسته شوید و مطمئن باشید مطابق با استانداردهای جهانی و روز دنیا آموزش میدهید حتی با اینکه تحصیلات هنری ندارید با اعتمادبه نفس کامل در کلاس وارد شده آنرا به بهترین شکل ممکن اداره کنید و فرصت شغلی بوجود آمده برای خود را تثبیت کنید. ما هر آنچه شما نیاز داشته باشید را برای شما فراهم کرده ایم.

اگر تحصیلات هنری دارید:

شاید شما با این که تحصیل کرده‌ هنر بوده و با تکنیکهای انجام فعالیت هنری آشنا هستید ولی این سوالات شما بی پاسخ مانده باشد که: با چه روشی باید به بچه ها هنر آموزش داد؟ به در هر گروه سنی چه نوع آموزشی باید داده شود؟ چه موضوعاتی و چگونه برای نقاشی بچه ها مناسب است؟ و یا از چه نوع ابزاری برای شروع آموزش هنر به بچه‌های استفاده کنید؟ و… گروه آموزشی هنر پویه به سوالاتی از این دست پاسخ خواهد داد و نیز به شما کمک می کند تا همیشه با برنامه قبلی وارد کلاس شده و با روش تدریس درست هنر به بچه ها خود نیز کمتر خسته شوید از آموزش خود لذت ببرید و البته به مرور کسب و کارتان رونق بهتری خواهد گرفت چراکه با کاربردی کردن آموزش ها بازدهی کلاس شما بیشتر شده و  استقبال از کلاس های شما افزایش خواهد یافت.

افتخار ما این است که آموزش‌هایی را ارائه می‌دهیم که می‌توانند اعتماد به نفس لازم را برای اداره یک کلاس هنر در شما بوجود آورند تا شما دغدغه ای برای برنامه و مدیریت کلاس نداشته باشید و با گرفتن پشتیبانی از هنرپویه می توانید مطمئن باشید که راه را به درستی می روید.

موفق باشید.